Momenteel ontvangen we graag nette heren- en dameskleding in grote maten: XL en groter. Overige maten hebben we voor nu voldoende.

Ook dames- en herenschoenen en riemen zijn van harte welkom en nemen wij heel graag aan, mits ze in nog zeer goede staat zijn. 

 

Bij Dress for Success Leeuwarden streven we ernaar om het beste voor onze klanten te bieden. Daarom vullen en updaten we regelmatig onze kledingvoorraad, rekening houdend met seizoenen en modetrends. Heeft u misschien representatieve kleding, accessoires of schoenen die u niet (meer) draagt? Of raakt uw magazijn vol? Wij nemen het graag aan! Daarnaast kunt u ook een kledinginzameling organiseren binnen uw bedrijf. Dit vergroot de kansen voor veel werkzoekenden op de arbeidsmarkt. Een prachtig gezamenlijk en duurzaam initiatief, nietwaar?

 

Kledingafgifte

Kleding afgeven kan op woensdag en donderdag tussen 12.00-15.00 uur bij de winkel.

We zouden het op prijs stellen als u ons vooraf een berichtje via WhatsApp kunt sturen over het tijdstip. Dit is belangrijk in verband met onze geplande afspraken. Daarnaast willen we graag bespreken wat u wilt inbrengen!