Kleding voor Betere Buren uit Brunssum

Kortgeleden ontvingen we bij Dress for Success Maastricht een groep van Betere Buren B.V. uit Brunssum.
Betere Buren geeft mensen de kans om (weer) mee te doen door ze tijdens een leer-/werktraject zinvolle werkzaamheden voor de samenleving te laten ondernemen. Terwijl ze dit doen, werken ze aan vaardigheden die hun kansen op de arbeidsmarkt versterken. Aan het eind van dit traject ontvangen de kandidaten tijdens een feestelijke uitreiking met wethouder Merle Brüning hun certificaten.

Een van de begeleiders van de groep schreef het volgende:
‘Wij brachten met zes kandidaten van Betere Buren uit Brunssum een bezoek aan jullie winkel in Maastricht. Onze kandidaten mochten een nieuwe outfit uitzoeken omdat zij hun leerlijn binnen het re-integratietraject bijna hebben afgerond en binnenkort hun certificaten in ontvangst mogen nemen tijdens een officiële uitreiking.
Met twee dames en vier heren werd er enthousiast tussen de rekken gekeken, gepast en gecombineerd. Dankzij de hulp van de zeer vriendelijke stylistes is iedereen geslaagd!
De kandidaten kunnen de nieuwe outfits straks met trots dragen tijdens de uitreiking van het certificaat. Maar uiteraard komt de mooie nieuwe kleding ook goed van pas bij een sollicitatiegesprek.
Heel erg bedankt voor jullie warme ontvangst, het meedenken en de fijne begeleiding!”

Op de foto: Wethouder Brüning bij de certificaat-uitreiking van Het VISTA college